"Дунав" до 14 г. започна със загуба на финалите в София

07:27, 23 юни 15 / Спорт 25 372 Шрифт:
Съставът на "Дунав" започна със загуба участието си на финалите по баскетбол за момчета до 14 години. Първенството е в София. В първата си среща на турнира русенският отбор отстъпи на "Рилски спортист" с 57:70. Двубоят е от група Б на шампионата в столицата.

В другите срещи от групата, които се изиграха в първия ден на първенството, БУБА баскетбол победи Хасково със 75:63, а Доростол спечели драматично срещу Делфин с 54:53. Днес отборът на "Дунав" играе с тима на Хасково. По програма двубоят започва в 14:45 часа.

В група А на финалния турнир "Черно море" се наложи над "Славия" с 68:54, "Левски" победи "Академик" София с 55:51, а "Шампион" спечели срещу "Академик 17" с 61:53. Първата фаза на първенството в тази възрастова група продължава до 26 юни.