"Локомотив" (Пловдив) загуби от "Пирин" (Благоевград) с 0:3

14:20, 27 юни 15 / Спорт 25 432 Шрифт:
"Локомотив" (Пловдив) загуби от "Пирин" (Благоевград) с 0:3 втората си контрола от началото на подготовката, която се игра на терена в Добринище, съобщиха от клуба.

Дебют за "черно-белите" направи Димитър Велковски, а цяло второ полувреме на вратата пази и завърналият се от "Локо" (Сф) Кристиян Кацарев.

Пирин откри резултата в 15-ата минута, когато Владислав Златинов засече с глава центриране от корнер.

Четвърт час преди края Мартин Тошев вкара за 0:2 след бърза атака и силен изстрел от 10 метра.

В 85-ата минута футболистът на Пирин Хаджииванов уцели гредата след изпълнение на фаул. Рикоширалата топка се удари в Христо Стамов и влезе в мрежата за крайното 0:3.

С контролата приключи първият лагер на "Локомотив" в Банско. Отборът се прибира в Пловдив за кратка почивка, а в понеделник от 10.00 часа отново потегля от "Лаута" за курортното градче.