В камерен състав „Шумен 98” не успя да се противопостави на „Етър”

20:29, 05 мар 16 / Спорт 25 282 Шрифт:
В редуциран състав женският отбор на „Шумен 98” не успя да изиграе добър мач при гостуването си на „Етър” във Велико Търново и записа загуба с 22:38 /12:20/.

Заради работа или контузии "Шумен 98" пътува за Търново едва с 10 състезателки, като част от тях девойки.

Шуменки влязоха добре в мача, но постепенно великотърновки взеха инициативата и на почивката поведоха с 20:12.

Шуменки направиха доста пропуски в нападение, а домакините от Велико Търново се възползваха от това и с контри натрупаха преднина, особено през второто полувреме, което домеде и до голямата разлика в крайния резултат.

Най-резултатни за „Етър-64“ бяха Десислава Кръстева с 9 гола. За „Шумен 98” Кристина Сабо реализира 9 попадения.