„Шейховете“ надделяха над „Поморие“ с 4:1

18:07, 26 мар 16 / Спорт 25 442 Шрифт:
Юношите младша възраст на „Нефтохимик“ извоюваха поредната си победа. Днес те надделяха като гости над „Поморие“ с 4:1. Това съобщиха от пресслужбата на бургаския клуб. Срещата бе от 14-тия кръг на първенството.

„Шейховете“ откриха резултата чрез Асан Ахмед, който получи перфектно подаване от Мартин Георгиев. Малко преди края на първото полувреме домакините успяха да изравнят след статично положение.

През втората част момчетата на Тодор Койчев вкараха още 3 попадения във вратата на „Поморие“, дело на Красимир Киров, Йолиан Милков и Евгени Енев.

След срещата на юношеските отбори, на стадион „Поморие“ един срещу друг се изправиха и отборите за деца, родени през 2003 г. на „Нефтохимик“ и „Поморие“. Срещата завърши с резултат 3:0 в полза на домакините. Малките „шейхове“ реализираха няколко чисти положения, но не бяха достатъчно концентрирани пред гола и не успяха да отбележат попадение.