Водосвет за късмет си направиха в „Нефтохимик“

15:21, 13 ное 16 / Спорт 25 296 Шрифт:
Футболният отбор на „Нефтохимик“ направи водосвет и курбан за здраве. „Шейховете“ посетиха храм „Св. Атанасий“ в бургаския комплекс „Изгрев“ след днешната тренировка на тима. В църквата присъстваха всички играчи, треньори и част от ръководството на отбора, като след този водосвет „зелените“ си пожелаха повече късмет и по-малко контузии в предстоящите мачове до края на годината.

След вчерашната победа над „Несебър“ с 2:1 днес „Нефтохимик“ направи възстановителна тренировка, а утре Христо Янев пусна своите момчета в почивка. Следващата среща на бургазлии е на 21 ноември (понеделник) от 17:30 часа на стадион „Лазур“, а съперник ще е „Локомотив“ (Горна Оряховица). Срещата е от 14 кръг на първенството в Първа лига.

През следващата седмица се очаква част от контузените играчи за Нафтата да се включат на пълни обороти в тренировките и да са готови за това домакинство.